Výsledková listina

Výsledky závodníků Říčanské výzvy 2014

(Nesrovnalosti a vaše přesné výsledky z hodinek mi můžete posílat na mail: organizator@ricanskavyzva.cz, upravím to. Časy, prosím, berte s rezervou.)

Pořadí Jméno Přijmení Město Tým Tipnutý výsledek || 1 občerstvení 2 občerstvení Cíl
1 Vlatimil Flegl Vrchlabí Vrchlabí 1:30 || 0:43 1:11 1:31:41
2 Miloš Smrčka Říčany BK Říčany podle pocitu || 0:43 1:12 1:31:51
3 Tomáš Mach Strašín ztělesněné zlo pod 2:00 || 0:43 1:15 1:35:20
4 Martin Kadlčák Praha 1:50 || 0:27 1:02 1:36:41
5 Filip Švec Hostivice 2:00 || 0:25 1:00 1:37:00
6 Petr Ginzel Praha cyklo vape 1:45 || 0:25 1:02 1:38:20
7 Filip Veselý Rokytnice nad Jizerou 1:40 || 0:25 1:02 1:38
8 Miloš Bukvai Považská Bystrica 1:45 || 0:27 1:04 1:38:56
9 Doruk Balkan Praha METU Orienteering and Navigation Team 2:10 || 0:25 1:01 1:41:40
10 Jana Řeháková Praha 2:30 || 0:35 1:18 1:44:20
11 Rajchl Praha || 0:29 1:09 1:47:28
12 Stanislav Matzke Děčín 2:20 || 0:30 1:11 1:48:27
13 Martin Dungl Praha || 0:29 1:09 1:48:30
14 Kateřina Helclová Říčany 2:10 || 0:34 1:18 1:48:45
15 Jan Podzemský Říčany 2:30 || 0:35 1:18 1:48:45
16 Zdeněk Melotík Říčany 2:10 || 0:53 1:29 1:51:28
17 Jaroslav Zelenka Praha 2:10 || 0:53 1:29 1:51:50
18 Ivan Menchev Praha 2:10 || 0:54 1:31 1:55:56
19 Petr Kepka Čerčany 2:00 || 0:55 1:33 1:57:10
20 Štěpánka Staňková Říčany PPP Bedřichov 2:15 || 0:55 1:33 1:57:12
21 Pavel Švadlena Říčany FAST/Strašín uvidíme || 0:51 1:30 1:58:10
22 Zbyšek Chvojka Říčany 2:30 || 0:56 1:34 1:58:15
23 Marek Beneš Beroun 2:25 || 0:54 1:33 2:00:20
24 Martin Řehák Mnichovice 2:25 || 0:30 1:07 2:03:13
25 Jaromír Krb Mnichovice 2:20 || 0:56 1:34 2:04:20
26 Hanzálek Říčany || 1:00 1:39 2:05:50
27 Pavel Turek Praha 3:00 || 0:35 1:30 2:05:58
28 Jiří Jirásek Poděbrady K.O. Poděbrady 2:05 || 0:59 1:40 2:06:20
29 Daniel Častvaj Mnichovice Poděbrady 2:05 || 0:54 1:35 2:06:20
30 Miroslav Stehlík Mnichovice Praha || 1:00 1:42 2:07:10
31 Jakub Velas Praha AMPEX Praha 2:11:47 || 1:01 1:43 2:11:00
32 Michal Záruba Praha 2:15 || 1:01 1:43 2:11:25
33 Iva Kroužilová Poděbrady Polabský Runners 2:25 || 0:59 1:43 2:11:40
34 Daniel Tikal Praha RoToPeT nad 2:00 || 1:01 1:43 2:13:45
35 Petr Nechoďdoma Dobřichov Polabský Runners 2:25 || 0:59 1:40 2:13:57
36 Svěráková || 0:59 1:41 2:13:59
37 Peter Matisko || 1:01 1:40 2:14:00
38 Iveta Popelíková Kosoř 2:40 || 2:15:00
39 Karolina Speruda Praha Vege Runners 2:50 || 1:02 1:46 2:15:00
40 Jana Burianová Praha 2:30 || 1:02 1:46 2:15:02
41 Jana Stránská Poděbrady K.O. Poděbrady 2:25 || 1:02 1:48 2:15:25
42 Andrea Fojtů Odry || 1:01 1:46 2:15:27
43 Adéla Jemelíková Hranice 2:25 || 1:02 1:48 2:16:01
44 Zdeněk Beck Mukařov Jaderné hlavice 3:00 || 1:01 1:46 2:16:50
45 Tomáš Sehnal Poděbrady K.O. Poděbrady 2:30 || 1:03 1:47 2:17:00
46 David Grygar Praha ARCHITEKTI Grygar 2:24 || 1:02 1:45 2:17:35
47 Viktor Čavoš Kochánky 3:00 || 0:59 1:43 2:18:07
48 Radka Provazníková Praha pro radost 2:30 || 1:01 1:45 2:18:35
49 Jakub Andrle Kostelec n.Č.l. 2:15 || 1:04 1:53 2:20:55
50 Michala Dokoupilová Praha 3:00 || 1:05 1:53 2:21:38
51 Martin Kalivoda Praha 3:00 || 1:05 1:53 2:21:38
52 Josef Karlický Frýdlant nad Ostravicí || 1:05 1:52 2:21:38
53 Zdeněk Verner Ledečko 3:30 || 1:06 1:53 2:22:30
54 Milan Hruban Svojetice K.O. Poděbrady 2:30 || 1:06 1:53 2:22:43
55 Marek Lipert Praha 2:48:39 || 1:02 1:45 2:23:27
56 Oldřich Cimbota Říčany Hladový vlk 2:46 || 1:03 1:52 2:23:55
57 Petr Urban Říčany APDT 2:22 || 1:00 1:44 2:24:00
58 Lenka Marková Sušice 2:30 || 1:05 1:54 2:24:04
59 Libor Vandžura Brandýs nad Labem 2:30 || 0:59 1:43 2:24:17
60 Emil Tomi Praha 3:00 || 1:03 1:50 2:25:51
61 Jiří Tyrol Benice Krvežíznivé opice jsem krvežíznivý opičák z džungle || 1:04 1:53 2:25:59
62 Matyáš Palan Beroun 2:00 || 1:04 1:53 2:26:05
63 Lukáš Růcker || 1:04 1:53 2:26:31
64 Kryštof Radek Říčany 2:30 || 1:05 1:55 2:28:40
65 Adéla Jakešová Praha 2:30 || 0:40 1:43 2:30:20
66 Kateřina Kudrmanová Struhařov 2:30 || 1:11 1:59 2:31:39
67 Eliška Majorová Praha || 1:12 2:03 2:34:25
68 Jana Slezáková Praha hejvy ´s intimmate team 2:30 || 1:11 2:02 2:35:17
69 Michal Frýdl Mukařov Jaderné hlavice 3:30 || 0:40 1:50 2:35:18
70 Jakub Heřmánek Praha 2:20 || 1:06 2:00 2:36:50
71 Marek Malík Praha HARD ROCK RUNNERS 2:20 || 0:34 1:18 | 2:07 (další kolo) 2:38:50
72 Michal Vranka Praha HARD ROCK RUNNERS 2:20 || 0:35 1:18 | 2:07 (další kolo) 2:38:50
73 Eva Fínková Praha nechá se poddat || 0:35 1:23 2:39:17
74 Petra Šindelářová Praha 3:00 || 0:35 1:23 2:39:19
75 Simona Horáčková Praha netuším, nikdy jsem tak daleko neběžela :-) || 0:36 1:23 2:39:30
76 Petr Matoušek Praha OOB Kotlářka Praha 3:00 || 0:34 1:23 2:40:20
77 Arthur Čavoš Kochánky do 3:00 || 1:04 2:01 2:43:54
78 Pavel Kudrman Struhařov náhradní lempl 007 doběhnu před setměním……slibuji :) || 1:15 2:13 2:51:00
79 Gabriela Martišová Baková Mnichovice 2:20 || 1:18 2:14 2:52:30
80 Tereza Schindlerová Praha 2:30 – 3:00 podle nálady :) || 0:40 1:31 2:52:45
81 Lenka Střelbová Praha BONBON ještě v sobotu || 0:40 1:31 2:52:45
82 Romana Vernerová Zdiměřice 3:00 || 0:40 1:31 2:53:00
83 Hana Budková Zdiměřice 2:37 – 3:00 || 0:40 1:31 3:04:03
84 Jarda Kolcun Roztoky u Prahy 2:37 || 1:18 2:21 2:53:00
85 Svatopluk Nerad Mukařov Jaderné hlavice 3:00 || 1:28 2:21 3:08:18
86 Honza Holota Praha FAST/Žižkoof 3:30 || 1:22 2:26 3:13:41
87 Jana Požgayová Praha Bonbon Praha 3:40 || 1:37 2:39 3:15
88 David Jirásek Hrabyně doběhnout || 1:33 2:43 3:37
89 Jitka Smrčková Říčany BK Říčany do limitu || 1:33 2:55 3:44
90 Roman Kelbich Mnichovice RoToPeT uvidíme || 1:45
91 číslo: 119 Praha || 3:45 (start ve 12:00)
92 číslo: 120 Praha || 3:45 (start ve 12:00)

(Nesrovnalosti a vaše přesné výsledky mi, prosím, pošlete na e-mail: organizator@ricanskavyzva.cz, upravím to.)