Biomedica – sponzor Říčanské výzvy

Vážení bojovníci,

s radostí Vám oznamuji, že společnost Biomedia, spol. s.r.o. se stala sponzorem Říčanské výzvy a dodá nám některé své produkty pro uvolnění svalů a jejich masáž. Výherci se mohou těšit na věcné ceny a všichni bojovníci na ošetření bolavých svalů některými produkty společnosti Biomedica.

Sám využívám některé produkty na uvolnění svalů při delší zátěži a mohu s klidem říci, že jsou velmi dobré a pomáhají jak mají. Věřím tedy, že všichni odejdeme z Říčanské výzvy po svých :).

O společnosti Biomedia

Biomedica, spol. s r.o. vyrábí léčiva, zdravotnické prostředky, doplňky stravy a bylinnou kosmetiku, s maximálním využitím osvědčených přírodních látek, o kterých je známo, že pomáhají organismu snadněji překonávat obtíže, které provází nemoci z nachlazení, chřipku, kašel, bolest svalů, bolesti kloubů,  bolesti zad, pocit těžkých nohou při obtížích s křečovými žílami a žilní nedostatečností.

Rostlinné přípravky, vyráběné společností Biomedica, se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a šetrností, pomáhají při bolestech, únavě, detoxikaci a posilování organismu. Jsou určeny k vnitřnímu užití i k zevním masážím bylinnými gely a přípravky, které obsahují osvědčené přírodní silice a extrakty.

Biomedica, spol. s r.o. kromě výroby vlastních výrobků a léčiv, může nabídnout také suroviny pro farmaceutickou a kosmetickou výrobu a výrobní kapacity jak pro výrobu léčiv, tak i výrobu a plnění tekutých přípravků, sirupů, lihových roztoků, výrobu a plnění sypkých hmot do dóz, sáčků, tobolek či tablet jak do dóz tak i blistrů. Široké možnosti má také pro výrobu emulzí, gelů i krémů.

(text je převzat z www stránek společnosti.)

S pozdravem

Zdeněk Sabela

organizátor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *